Firma TapMalGip to wieloletnie doświadczenie, poparte setkami udanych realizacji. Najwyższa jakość, terminowość oraz konkurencyjna cena to tylko niektóre z naszych atutów.

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług ale w szczególności                       Specjalizujemy się w UKŁADANIU TAPET

*  TAPETOWANIE 

* MALOWANIE

* GIPSOWANIE

* PŁYTY GK

 

TAPETOWANIE:

 

Tapetowanie jest jedną ze sposobów wykańczania wnętrz naszych mieszkań. Tapetowanie najlepiej sprawdza się w pokojach dziecięcych, korytarzach, kuchniach, czyli wszędzie tam gdzie brud osadza się najszybciej. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy jest przygotowanie podłoża pod tapety, czynność ta powinna być wykonana nad wyraz dokładnie i fachowo. Aby tapety trzymały się ścian danego pomieszczenia, muszą być one bardzo dokładnie wyczyszczone, najlepiej woda z mydłem malarskim, odkurzone, gładkie i wysuszone. Jeżeli na danej powierzchni uprzednio znajdowała się jakaś tapeta bądź farba, powinniśmy ja zedrzeć i dopiero wtedy umyć powierzchnie ściany.

 

Jak w przypadku farb tak i tapet, istnieje wiele rodzajów i gatunków, a każdy z nich ma swoje zalety i wady. Często jednak zastosowanie tapety z oryginalnym wzorem i fakturą umożliwia uzyskanie doskonałego efektu, którego nie da się osiągnąć poprzez pomalowanie farbami. Coraz bardziej modne staje się połączenie, w tym samym pomieszczeniu, tapetowania np. jednej ze ścian z malowaniem pozostałych, w odpowiednio dobranym kolorze.
Jesteśmy fachowcami także w tym sposobie wykończenia wnętrz i usługi tapeciarskie również świadczymy w sposób kompleksowy. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości i estetyki wykonywanych prac.

 

 

MALOWANIE:

 

Remont czyli malowanie naszego mieszkania powinno odbywać się według wcześniej ustalonych zasad. Zarówno wybór farby, jak i odpowiednich kolorów powinien być przemyślany i dopasowany do całości naszego wnętrza, a więc kolorystycznie dane pomieszczenie nie powinno odbiegać od wyposażenia wnętrza, czyli od mebli, oraz innych dodatków takich jak dywany, zasłony oraz wystrój ścian. W salonie malowanie powinno odbywać się średnio nasyconymi i ciepłymi kolorami, tak aby przebywanie w tym pomieszczeniu było dla nas przyjemne i komfortowe, wiemy bowiem iż salon służy głównie do wypoczynku.

 

Jednym ze sposobów na szybką i stosunkowo tanią renowację wnętrz mieszkań, biur bądź obiektów użyteczności publicznej, jest malowanie ścian oraz sufitów. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi malarskie począwszy od usuwania starych powłok, następnie przez szpachlowanie, gruntowanie, do nałożenia odpowiedniej ilości warstw farby. Korzystając ze zdobytego doświadczenia, chętnie doradzamy jak odpowiednio dobierać kolory do określonych pomieszczeń.
Oprócz ścian i sufitów w mieszkaniach bądź biurach, oczywiście malujemy również kaloryfery, rury, okna, drzwi i wszystkie inne powierzchnie, które tego wymagają.

 

GIPSOWANIE:

 

Istnieje wiele sposobów na atrakcyjne wykończenie ścian czy sufitu, jednak od lat dużym powodzeniem cieszą się równe i gładkie powierzchnie. Nasza firma zajmuje się nakładaniem gładzi gipsowych, dzięki którym uzyskujemy nie tylko efekt gładkich ścian, ale również maskujemy wszelkie ich niedoskonałości. Idealnie wygładzone sufity i ściany bardzo ładnie prezentują się pomalowane zarówno jasnymi, stonowanymi, jak i najbardziej awangardowymi kolorami.


 

ZABUDOWY Gipsowo Kartonowe:

 

Kolejną dziedziną działalności jest montaż systemów suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych (GK). Najczęściej wykorzystujemy je przy budowie ścianek działowych oraz do konstrukcji sufitów podwieszanych, podświetlanych półek, wnęk itp. Płyty gipsowo-kartonowe stosujemy również, jako suche tynki na ścianach murowanych oraz sufitach. Niewątpliwą zaletą takich rozwiązań jest fakt, iż można praktycznie w dowolny sposób kształtować wnętrze a montaż przebiega stosunkowo szybko i nie wymaga mokrych prac murarskich.

 

 

Wszystkie usługi wykonujemy Fachowo, Profesionalnie i Konkurencyjnej Cenie zapewniajęc Pańsrtwu:

*  wszystkie pomiary i oblicznia nieodpłatnie

* czas i godziny naszej pracy staramy się dostosować do wymogów klienta

* dogodne terminy realizacji

 

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu wykonywanych prac.

Zapraszam do skorzystania z formularza a z miłą chęcią odpowiem na Państwa pytania.

 

TapMalGip Usługi Remontowe A.Kurdziel